Dalekie podróże to nasza specjalność!

Ponad 30 dni

Aby naprawdę cieszyć się wyprawą i zwiedzić kawałek świata, na nasze wyprawy rezerwujemy sobie minimum 30 dni.

Poszanowanie aut

Auta mają nas bezpiecznie dowieźć do celu podróży, dlatego szanujemy sprzęt i nie zajeżdżamy samochodów. Tutaj nie ma miejsca na brawurę i testowanie możliwości.

Przyroda i ludzie

Celem naszych wypraw jest poznawania świata. Nocujemy na łonie natury i staramy się nawiązywać jak najlepszy kontakt z ludźmi których spotykamy na swojej drodze.

O mnie

Podróżuję od dawna. Na początku był plecak, rower, później auta osobowe, a obecnie Toyota LC HZJ78 i Land Rover Defender.

Wyjazdy samochodem 4×4 dały mi mnóstwo nowych możliwości. Przejazdy poza utartymi szlakami, noclegi na pustyni, odpoczynek na odludnej plaży, biwak w stepie, czy spotkania z lokalną ludnością to tylko mała część przygody.

Więcej

Ostatnia wyprawa

Algieria 2016

Algieria była zawsze wysoko na mojej podróżniczej liście. Po wizycie w Libii i przejechaniu tamtejszej części Sahary wiedziałem, że muszę odwiedzić również jej algierską część. Pierwsza okazja trafiła się w 2011 roku gdy z grupą znajomych przeprowadziliśmy procedurę uzyskania wiz algierskich. Piszę procedurę, ponieważ jest to trochę skomplikowane.

Dziennik wyprawy

Skontaktuj się z nami

Bartosz Laśkiewicz
tel.: +48 602 345 383
e-mail: bartosz@wyprawy4x4.com.pl

Please leave this field empty.